MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 17474408
nr 1747 4408
Stolar
ett par, Ludwig Mies van der Rohe, MR10, rotting/stålrör
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 december 2025
kl 19:31:55
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)